Skip to content

Pokročilé meditační techniky

Termín kurzu:
18. - 19. února 2023
Místo konání:
Kurz bude ve Valašském Meziříčí, v soukromých prostorách, v areálu plaveckého bazénu

Objevujeme fascinující schopnosti lidské mysli i genialitu a vysokou inteligenci lidského těla, které jsme až dosud nebyli schopni využívat. Dnes už dokonce víme, že většina toho, co jsme se učili ve škole, není pravda. Stále se však bojíme dělat chyby, bojíme se projevit se, říkat svůj vlastní názor, smát se, být spontánní a netušíme, co všechno tím způsobujeme sami sobě. Domníváme se, že sami o sobě jsme bezmocní a nepřežijeme bez prášků nebo „vymožeností“ naší moderní společnosti. Bojíme se jakékoliv změny, protože tak jsme byli naučeni a protože jsme uvěřili, že tak to má být. Ale co když je to všechno úplně jinak a my to kdykoliv můžeme změnit ?

Základní téma celého kurzu je, že EM pole Země výrazně mění frekvence, ve kterých jsme jako lidstvo žili po tisíciletí. Jsou to frekvence mnohem vyšší, než na jaké jsme byli dosud zvyklí a proto způsobují tak ohromné, dramatické a dokonce můžeme i říct „negativní“ individuální či planetární změny. Je to ale pouze úhel pohledu každého z nás. Osobně každou „překážku“ či krizi vnímám jako velkou výzvu k zásadním změnám (vždy k lepšímu) a EM pole nám pozitivní změny umožňuje daleko víc, než si vůbec zatím dokážeme představit. Stačí pochopit souvislosti.

Jste-li odhodláni udělat další krok v práci „na sobě“, těším se na vás na tomto kurzu, viki

Pro více informací nebo rezervaci místa na kurzu mě prosím kontaktujte

Nový Kurz

Šišinka – brána vědomí

Techniky probuzení a aktivace šišinky mozkové

„Šišinka“ bude 2denní – víkendový – intenzivní kurz, jako vždy plný informací, ale hlavně meditací a několika zajímavých technik, které využijeme k rychlejšímu probuzení a aktivaci šišinky mozkové – epifýzy.