Skip to content

Pokročilé meditační techniky

Termín kurzu:
Místo konání:
Uherský Brod

Objevujeme fascinující schopnosti lidské mysli i genialitu a vysokou inteligenci lidského těla, které jsme až dosud nebyli schopni využívat. Dnes už dokonce víme, že většina toho, co jsme se učili ve škole, není pravda. Stále se však bojíme dělat chyby, bojíme se projevit se, říkat svůj vlastní názor, smát se, být spontánní a netušíme, co všechno tím způsobujeme sami sobě. Domníváme se, že sami o sobě jsme bezmocní a nepřežijeme bez prášků nebo „vymožeností“ naší moderní společnosti. Bojíme se jakékoliv změny, protože tak jsme byli naučeni a protože jsme uvěřili, že tak to má být. Ale co když je to všechno úplně jinak a my to kdykoliv můžeme změnit ?

Základní téma celého kurzu je, že EM pole Země výrazně mění frekvence, ve kterých jsme jako lidstvo žili po tisíciletí. Jsou to frekvence mnohem vyšší, než na jaké jsme byli dosud zvyklí a proto způsobují tak ohromné, dramatické a dokonce můžeme i říct „negativní“ individuální či planetární změny. Je to ale pouze úhel pohledu každého z nás. Osobně každou „překážku“ či krizi vnímám jako velkou výzvu k zásadním změnám (vždy k lepšímu) a EM pole nám pozitivní změny umožňuje daleko víc, než si vůbec zatím dokážeme představit. Stačí pochopit souvislosti.

Tento kurz nemá pevný termín, skupinu „stavíme“ až podle vašeho zájmu. Takže – jste-li odhodláni udělat další krok v práci „na sobě“, pište a těším se na vás, viki

 

Pro více informací nebo rezervaci místa na kurzu mě prosím kontaktujte