Skip to content

Spřátelené weby

Weby, které ráda doporučím

velmi krásné a profesionální stránky mimořádné ženy Jany Skalové, která se již 30 let věnuje dětské fyzioterapii a jejími nejčastějšími klienty jsou miminka a zkrátka děti. Její schopnost porozumět dětské duši i její profesionální přístup ji činí vyjímečnou a já si jí nesmírně vážím. Hledáte-li terapeuta pro sebe nebo své dítě, neváhám a doporučuji Janu, kterou najdete v Plzni.

velmi příjemné stránky nabité energií jejich majtelky paní Lenky Svítilové, která působí v Brně. Svým klientům má rozhodně co nabídnout,  mimo jiné úžasnou Kraniosakrální terapii cestou hluboké relaxace a jako jedna z prvních v česku i techniku Neuro-spinální rebalance. Hledáte-li svého terapeuta v Brně, Lenku určitě doporučuji.

rehabilitační centrum v Praze pod vedením úžasné bytosti paní Renaty Vodičkové Dis, která pracuje zejména s postiženými dětmi a jejich rodiči. Mimo jiné metody využívá i synergické reflexní terapie, která  se často kombinuje právě s Kraniosakrální terapií. Renata je člověk mimořádných kvalit i schopností a velmi si jí vážím nejen pro její práci, ale jako člověka a vyjímečné ženy.

masážní salón Václav Černý v Hradci Králové – masáže a terapie … Venda dělá taky úúúúžasné kranio cestou hluboké relaxace.

zajímavé stránky ještě zajímavější ženy Žanety Ščupalové.... Když jsem Žanetu poznala, byla kosmetička, která se zajímá o spoustu dalších věcí v našem životě. Dnes široký záběr její činnosti i vědomostí daleko přesahuje její původní zaměření. Je to obdivuhodná žena, kterou nesmírně obdivuji a vím, že má rozhodně co předat ostatním. Působí v Ostravě.

krásné, jemné stránky Evy Křížové a Hanky Šípkové – které dostatečně seznamují s technikou Kraniosakrální terapie, kterou obě praktikují s profesionálním přístupem a láskou. Hledáte-li terapeuta Kraniosakrální terapie cestou hluboké relaxace v Olomouci a okolí, pak doporučuji … vyzkoušejte, rozhodnete se sami

velmi jemné, nově vznikající stránky, stejně jemné, vnímavé a citlivé duše Květy Erbenové, která se vydává na samostatnou „cestu pomoci druhým“ prostřednictvím Kraniosakrální terapie cestou hluboké relaxace a dalších metod, které předává …

jemné, působivé stránky nenápadné, ale přitom velmi silné ženy Jany Votrubcové, která si svým velkým srdcem a laskavým přístupem získá jistě každého klienta. Kraniosakrální terapii cestou hluboké relaxace “ v jejím podání“ neváhám doporučit. Jana působí v Ústí n/Labem.

nádherné stránky, které pulzují velmi jemnou energií „kraniosakrální terapie cestou hluboké relaxace“ terapeutky Evy Libnarové z Hrádku n/Nisou. Evu si pamatuji, když poprvé přišla pouze „vyzkoušet kranio“ a pak objevila skutečné kouzlo této nádherné metody a zamilovala se do ní, stejně jako já. Eva patří k terapeutům, kteří nejen, že umí pracovat s klientem, ale především neustále pracují sami na sobě. Hledáte-li terapeuta v Hrádku a okolí, určitě doporučuji Evu.

krásné stránky krásné a profesionální majitelky Bc.Ivy Fajové ze Strakonic. Iva působí dojmem velmi křehké bytůstky, ale je to skutečný profesionál na svém místě.  Je mimořádně vnímavá, vyzařuje klid a vyrovnanost a je vynikajícím terapeutem kraniosakrální terapie CHR. Hledáte-li svého terapeuta ve Strakonicích, Ivu určitě doporučím.

příjemné stránky ještě příjemnějších a zajímavých lidiček Borise a Nadi Scheerových, kteří působí ve Skalici (SK). Boris i Naďa pracují společně a ve svém studiu nabízejí kromě kosmetického ošetření i nejrůznější terapeutické techniky. Oba jsou také vynikající terapeuti kraniosakrální terapie CHR a rozhodně svým klientům mají co předat. Hledáte-li svého terapeuta hned za hranicemi – ve Skalici, doporučuji „Dobré pocity“.

krásné stránky plné informací lektorky a terapeutky Ivety Bartošové. Iveta je profesionální cvičitelka (pilates, jóga, SM systém, rehabilitační cvičení, cvičení pro těhotné, děti atd. ) ale i vynikající terapeut kraniosakrální terapie CHR. Iveta umí dobře pracovat s tělem klienta – na fyzické i nefyzické rovině a rozhodně je profesionál na svém místě. Hledáte-li terapeuta či lektora jógy a dalších technik v Brně, Ivetu určitě doporučím.