Skip to content

Spřátelené weby

Weby, které ráda doporučím

Fyzio Vltavínek

velmi krásné a profesionální stránky mimořádné ženy Jany Skalové, která se již 30 let věnuje dětské fyzioterapii a jejími nejčastějšími klienty jsou miminka a zkrátka děti. Její schopnost porozumět dětské duši i její profesionální přístup ji činí vyjímečnou a já si jí nesmírně vážím. Hledáte-li terapeuta pro sebe nebo své dítě, neváhám a doporučuji Janu, kterou najdete v Plzni.

Celý článek zde

Harmony-e

velmi příjemné stránky nabité energií jejich majtelky paní Lenky Svítilové, která působí v Brně. Svým klientům má rozhodně co nabídnout,  mimo jiné úžasnou Kraniosakrální terapii cestou hluboké relaxace a jako jedna z prvních v česku i techniku Neuro-spinální rebalance. Hledáte-li svého terapeuta v Brně, Lenku určitě doporučuji.

Celý článek zde

Centrum Spirála

rehabilitační centrum v Praze pod vedením úžasné bytosti paní Renaty Vodičkové Dis, která pracuje zejména s postiženými dětmi a jejich rodiči. Mimo jiné metody využívá i synergické reflexní terapie, která  se často kombinuje právě s Kraniosakrální terapií. Renata je člověk mimořádných kvalit i schopností a velmi si jí vážím nejen pro její práci, ale jako člověka a vyjímečné ženy.

Celý článek zde

Reflexologie – Kranio

jednoduché, jemné stránky velmi zajímavé osobnosti Mgr.lvy Jobové, která působí v Brně. Líbí se mi, že Iva nepotřebuje spousty slov, aby vyjádřila, co nabízí a rozhodně má co předat. Hledáte-li svého terapeuta v Brně, doporučuji.

Celý článek zde

Žaneta Ščupalová

zajímavé stránky ještě zajímavější ženy Žanety Ščupalové…. Když jsem Žanetu poznala, byla kosmetička, která se zajímá o spoustu dalších věcí v našem životě. Dnes široký záběr její činnosti i vědomostí daleko přesahuje její původní zaměření. Je to obdivuhodná žena, kterou nesmírně obdivuji a vím, že má rozhodně co předat ostatním. Působí v Ostravě.

Celý článek zde

Relax Eva

nově vznikající stránky velmi zajímavé ženy – Evy Jodasové, která žije i působí v Neratovicích…. nezapomenutelná je její masáž hlavy… je to snad jediný člověk na světě, kterému jsem dovolila mi masírovat hlavu a umastit vlasy !… nicméně, stálo to za to 🙂 Eva taky skvěle praktikuje kraniosakrální terapii cestou hluboké relaxace a další techniky

Celý článek zde

Doteky uzdravují

krásné, jemné stránky Evy Křížové a Hanky Šípkové – které dostatečně seznamují s technikou Kraniosakrální terapie, kterou obě praktikují s profesionálním přístupem a láskou. Hledáte-li terapeuta Kraniosakrální terapie cestou hluboké relaxace v Olomouci a okolí, pak doporučuji … vyzkoušejte, rozhodnete se sami

Celý článek zde

Kraniosakrální terapie Květy Erbenové

velmi jemné, nově vznikající stránky, stejně jemné, vnímavé a citlivé duše Květy Erbenové, která se vydává na samostatnou „cestu pomoci druhým“ prostřednictvím Kraniosakrální terapie cestou hluboké relaxace a dalších metod, které předává …

Celý článek zde
Žádné další články.