Skip to content

Diagnostika osobnosti a zdraví

aneb:

jak náš osobnostní typ ovlivňuje naše chování, emoční prožívání a následně – naše zdraví.

 

Rozborem osobnosti ( podrobným rozborem energetického systému čaker ) se dají odhalit souvislosti a najít pravděpodobnou příčinu našeho trápení či nemocí.

Pokud opravdu chceme udělat změny ve svém životě, být zdraví a šťastní, pak takový rozbor může být prvním vodítkem na naší „cestě“ ke změnám.

 

Automatická kresba zahrnuje rozbor osobnosti – typ, současný zdravotní stav, energetické blokády či ztráty energie, hledání souvislostí a návrh na změnu.

Aktuálně :

Vzhledem k tomu, že moje činnost je poměrně rozsáhlá a o samostatnou automatickou kresbu narůstá zájem, nemohu se věnovat pouze kresbám, ale v současné době dávám přednost spojení kresby s měřením na přístroji Aureola – Bio fotonová holografie, což vám mohu pouze vřele doporučit.

Spojení diagnostiky osobnosti automatickou kresbou s měřením vašeho energetického pole – Biopole, zejména pro ty, kteří potřebují „důkaz“, je skutečně mimořádné. To, co si ve výsledku odnášíte, je pro vás ještě mnohem přijatelnější a často i mnohem srozumitelnější, než pouhá kresba. Jsou to barevné obrázky vašeho energetického pole, vašich čaker, vlivu psychické zátěže na vaše orgány a mnohem víc, a to vše zpracováno nejmodernější technikou  a doplněno výkladem automatické kresby.

Cena pro jednu osobu je : 2 200,- CZK

(Rozbor automatickou kresbou spojený s měřením na přístroji Aureola)

S Bio-fotonovou Holografií se seznámíte zde : https://v-laska.com/bio-fotonova-holografie/

Samostatnou automatickou kresbu – rozbor osobnosti – s výkladem emailem nebo online vmoučasné době neprovádím a velmi děkuji za vaše pochopení.

Viki