Skip to content

Kniha Mysterium Kalcium

Kniha, která by neměla chybět v žádné domácí knihovně

Kniha Mysterium Kalcium

Jak nás nevědomost okrádá o zdraví a jak to jeden málo známý vitamín může změnit.

Miliony lidí na celém světě polykají pod vlivem reklamy nebo na doporučení „odborníků“ vitamín D a kalcium, aby si zajistili zdravé kosti a vyhnuli se osteoporóze, která je dnes jednou z hlavních příčin invalidity, zlomenin kyčle, páteře i úmrtnosti v pozdějším věku. Nicméně studie (některé staré i 20 let) ukazují, že opak je pravdou. Nejenže si zvyšujete riziko vzniku osteoporózy, ale riskujete také zdraví svého srdce, protože vápník se nedostává do kostí, ale do vašich arterií, kde buduje kalciové plaky, které se později, po mnoha letech, mohou projevit jako kardiovaskulární onemocnění, často končící infarktem nebo mozkovou mrtvicí. Než dojde k první zlomené kosti nebo srdeční příhodě, můžete si dokonce myslet, že jste absolutně zdraví a v tom je ta past – „Kalciový paradox“.

Lékaři naší „moderní medicíny“ se obvykle nijak nezabývají stravou, vitamíny, minerály a dalšími nutrienty, a to ani v případě velmi závažných onemocnění. Až v posledních letech se klade zvýšený důraz na vitamín D, který se stal téměř zázračným. Nicméně celá řada studií a smysluplných faktů, které vám nabízím v této knize, nám ukazuje, že všechno je to jinak. A určitě si položíte otázku: „Proč o tom dávno nevíme?“

V této knize zjistíte, že existuje ne-jeden zcela nepochopený a přehlížený nutrient, vitamín rozpustný v tucích, který vás nejen uchrání od osteoporózy, srdečních onemocnění, ale také od cukrovky, Alzheimera, neplodnosti, předčasného stárnutí či dokonce rizika vzniku rakoviny. A taky zjistíte, jak je to ve skutečnosti s vitamínem D. Čtěte a budete velmi překvapeni, co všechno nevíme, a přitom „v této hře“ jde o naše zdraví. Dobrá zpráva je, že řešení je jednoduché a na dosah ruky pro všechny, pokud se rozhodnete.

Je to téměř „detektivní“ příběh k odhalení cesty ke zdraví a spokojenému stáří.

Vaše nejčastější otázky ke knize (jaké vitamíny si mám koupit atd.) najdete zde:

https://v-laska.com/jeste-vice-o-knize/

 

Objednání a cena knihy

Jelikož věřím, že kniha obsahuje tak převratné informace, které by měl mít snad každý, na kom nám jen trochu záleží, zvýhodnila jsem cenu při objednávce většího počtu knih. Doporučuji zejména všem, kdo máte svoji praxi jako terapeuti, maséři nebo poradci v oblasti zdraví, abyste knihu doporučili svým klientům, nebo ještě lépe, abyste ji měli ve své nabídce, protože mnoha lidem může skutečně pomoci v návratu ke zdraví.

Kvůli nevědomosti už nemusíme umírat ani být nemocní. Informace dnes – na rozdíl od dob minulých – jsou dostupné všem, kdo se o ně jen trochu zajímají.

 

Prodejní cena knihy je 390,- Kč.

Kniha je ve formátu „paperback“ – měkká vazba, kterou mám nejraději – pro snadné používání kdykoliv a kdekoliv.

390,- Kč                    cena knihy při objednávce 1 – 4 ks

280,- Kč                   cena knihy při objednávce od 5 ks

Poštovné 1ks/80,- Kč, od 2 ks/130,- Kč (česká pošta).

Pokud vám budu posílat přes Zásilkovnu, cena balíku může být 80,- Kč (v ČR) a 150,- (SK)

Při objednávce 10 ks a více je poštovné zdarma.


Kniha se slevou 30% :

U prvního tisku došlo u některých knih při kompletování k vylití lepidla do obálky, a tyto knihy si můžete koupit se slevou 30%.

Je to pouze „kosmetická vada“.

273,- Kč                    cena knihy 1 – 4 ks   

200,- Kč                  cena knihy od 5 ks   

Poštovné stejné (viz.výše)

 

Máte-li zájem o objednávku knih, prosím kontaktujte mě formulářem níže.

Platební údaje pro platbu předem na účet a další posílám emailem.

Děkuji vám za váš zájem

viki