Skip to content

Kniha Mysterium Kalcium

Kniha pro všechny, kdo se aktivně zajímají o své zdraví

Kniha Mysterium Kalcium

Celý systém západní a takzvaně moderní společnosti je nastaven tak, abychom uvěřili, že jsme „oběti našich genů, oběti stáří, oběti globálních změn“ a oběti všeho možného, jen abychom si nezačali uvědomovat, že jsme především oběti toho, v co jsme uvěřili.

Postupně, pomalu a jistě se vzdalujeme od přírody i sebe sama. Vzdalujeme se od vlastního úsudku a myšlení „selským rozumem“, protože toto jsme ochotně přenechali druhým, o kterých si myslíme, že za nás všechno vyřeší.

Dnes potravinářský průmysl a zemědělství doslova vyrábí  zákazníky a pacienty pro farmaceutický průmysl spojený ruku v ruce se zdravotním systémem, který už je pomalu a jistě vším možným, jen ne ochráncem zdraví – v pravém slova smyslu. Ale každá doba s sebou nese klady i zápory. Nicméně tato doba, ve které žijeme právě teď, se něčím výrazně odlišuje, a to jsou informace. Nikdy dřív lidé neměli tolik informací, které máme dnes.

Bohužel často až nějaká tragická událost nebo nemoc nás přinutí zastavit se, ptát se, zkoumat a začít v tom moři informací hledat odpovědi na otázky, které jsme dřív neměli potřebu pokládat. Obvykle teprve potom jsme ochotni slyšet, vidět, myslet, přehodnocovat a udělat ve svém životě změny. 

A tak jak už to bývá – i moje vlastní zkušenost mě přivedla k jednomu takovému hledání a zkoumání a já se domnívám, že to, co jsem nakonec objevila, bych si neměla rozhodně nechat pro sebe. Proto jsem napsala knihu, která možná i vám poskytne cenné informace, pokud hledáte řešení v otázkách vašeho zdraví i životní pohody.

Velmi stručný nástin knihy:

Miliony lidí na celém světě polykají pod vlivem reklamy nebo na doporučení „odborníků“ vitamín D a kalcium, aby si zajistili zdravé kosti a vyhnuli se osteoporóze, která je dnes jednou z hlavních příčin invalidity, zlomenin kyčle, páteře i úmrtnosti v pozdějším věku. Nicméně studie (některé staré i 20 let) ukazují, že opak je pravdou. Nejenže si zvyšujete riziko vzniku osteoporózy, ale riskujete také zdraví svého srdce, protože vápník se nedostává do kostí, ale do vašich arterií, kde buduje kalciové plaky, které se později, po mnoha letech, mohou projevit jako kardiovaskulární onemocnění, často končící infarktem nebo mozkovou mrtvicí. Než dojde k první zlomené kosti nebo srdeční příhodě, můžete si dokonce myslet, že jste absolutně zdraví a v tom je ta past – „Kalciový paradox“.

Lékaři naší „moderní medicíny“ se obvykle nijak nezabývají stravou, vitamíny, minerály a dalšími nutrienty, a to ani v případě velmi závažných onemocnění. Až v posledních letech se klade zvýšený důraz na vitamín D, který se stal téměř zázračným. Nicméně celá řada studií a smysluplných faktů, které vám nabízím v této knize, nám ukazuje, že všechno je to jinak. A určitě si položíte otázku: „Proč o tom dávno nevíme?“

V této knize zjistíte, že existuje ne-jeden zcela nepochopený a přehlížený nutrient, vitamín rozpustný v tucích, který vás nejen uchrání od osteoporózy, srdečních onemocnění, ale také od cukrovky, Alzheimera, neplodnosti, předčasného stárnutí či dokonce rizika vzniku rakoviny. A taky zjistíte, jak je to ve skutečnosti s vitamínem D. Čtěte a budete velmi překvapeni, co všechno nevíme, a přitom „v této hře“ jde o naše zdraví. Dobrá zpráva je, že řešení je jednoduché a na dosah ruky pro všechny, pokud se rozhodnete.

Je to téměř „detektivní“ příběh k odhalení cesty ke zdraví a spokojenému stáří.

Vaše nejčastější otázky ke knize (jaké vitamíny si mám koupit atd.) najdete zde:

https://v-laska.com/jeste-vice-o-knize/

 

Objednání a cena knihy

Jelikož věřím, že kniha obsahuje tak převratné informace, které by měl mít snad každý, na kom nám jen trochu záleží, zvýhodnila jsem cenu při objednávce většího počtu knih. Doporučuji zejména všem, kdo máte svoji praxi jako terapeuti, maséři nebo poradci v oblasti zdraví, abyste knihu doporučili svým klientům, nebo ještě lépe, abyste ji měli ve své nabídce, protože mnoha lidem může skutečně pomoci v návratu ke zdraví.

Kvůli nevědomosti už nemusíme umírat ani být nemocní. Informace dnes – na rozdíl od dob minulých – jsou dostupné všem, kdo se o ně jen trochu zajímají.

 

Prodejní cena knihy je 390,- Kč.

Kniha je ve formátu „paperback“ – měkká vazba, kterou mám nejraději – pro snadné používání kdykoliv a kdekoliv.

390,- Kč                    cena knihy při objednávce 1 – 4 ks

280,- Kč                   cena knihy při objednávce od 5 ks

Poštovné při doručení na výdejní místo je 79,- Kč (balík do 5 kg – Zásilkovna)

Poštovné při doručení na vaši adresu je 109,- Kč

Při objednávce 10 ks a více je poštovné zdarma.


Máte-li zájem o objednávku knihy, prosím kontaktujte mě formulářem níže.

Platební údaje pro platbu předem na účet a další posílám emailem.

Předem se vám omlouvám, že knihy neposílám na dobírku.

Děkuji vám za váš zájem

viki