Skip to content

Kurz Merkaba II. level (Kundalini)

Kurz Kundalini
Termín kurzu:
Místo konání:
Valašské Meziříčí
Tento 2 denní – velmi intenzivní víkendový kurz – je určen absolventům kurzu Merkaba a je jeho nadstavbou.

MERKABA je klíčem ke vstupu do vyšších úrovní vědomí, ale spolu s aktivní KUNDALINI zároveň otevírá brány do úrovní vědomí, o kterých jsme dosud neměli ani tušení a o kterých se nepíše ani v žádných knihách.

Při logickém zamyšlení to dává hluboký smysl.

Představte si Merkabu jako plášť. Vědomí (esence Já) je oděno v zářivém plášti Merkaby a zlato – červenou nitkou, kterou představuje Kundalini – uvnitř toho pláště, je spojeno se Zemí i Vesmírem, jako Zdrojem (Matka i Otec – oba principy).

„Jak nahoře, tak dole“. Základní princip jednotného Vesmíru, Kosmu.

My však máme většinou tendenci orientovat se pouze na to „nahoře a nahoru“, ale velmi opomíjíme princip „dole a dolů“. Tento „sestup dolů“ nás naučí právě Kundalini.

Pokud však pracujete na sobě – jinými slovy – už umíte vnímat sebe, chápete zákonitosti vesmíru i reality, kterou žijeme, chápete význam „řeči těla“ – emocí, pocitů a další signály z prostředí, pak vám plná aktivace Kundalini dává mnohem hlubší smysl.

V souvislosti s aktivní Merkabou to znamená, že získáváte zlatý KLÍČ k „bezpečnostnímu zámku“ brány do vyšších úrovní nižších světů – tedy principu Země (temná strana duhy), stejně jako klíč k branám vyšších světů – Kosmu (světlá strana duhy).

Toto je fascinující a zcela nové (bylo i pro mě) poznání.

Jakmile však jednou podniknete tuto „cestu“ , která nevede pouze do říší světla, budete nadšeni. Budete uchváceni nádherou barev i výjevy, které jste dosud nepoznali. A ještě víc budete nadšeni dary, které zde získáte.

Těším se … protože každý kurz je jiný – jako vždy 🙂

 

 

Pro více informací nebo rezervaci místa na kurzu mě prosím kontaktujte