Skip to content
Viki Skácel // v-laska.com

Viktorie Skácel

Ochrana osobních údajů

This Recent Discovery is so Powerful-It Defies Belief

This Recent Discovery is so Powerful-It Defies Belief

Nedávný objev, který odporuje víře.

Toto video přidávám v souvislosti s odkazem na knihy Michaela Tellingera – Tajná historie Anunnaků 1 a 2.

Gregg Braden – mezinárodně uznávaný průkopník spojení vědy a spirituality je původně geolog a ve svých knihách a videích se často zabývá otázkami Darwinovy evoluční teorie. Proč ? Protože v Darwinově evoluční vývojové posloupnosti existují dosud stále nevyjasněné vývojové „mezery“, tedy najednou – ze dne na den – se asi před 200 000 lety objeví člověk (Homo Sapiens Sapiens), který má vyvinutý mozek, má plně rozvinutou schopnost řeči, zkrátka je vybaven všemi schopnostmi, které jeho spřízněné „druhy“ nemají, protože ještě ani zdaleka nedosáhly takového stupně vývoje (a v podstatě by ho nedosáhly pouhou evolucí dodnes). Vývojových mezer je v Darwinově teorii mnohem víc.

Právě toto je hlavním tématem knih Michaela Tellingera – hlavním příběhem – příběhem vzniku lidstva na planetě Zemi – kterým jsou bohatě zaplněny sumerské hliněné desky, které byly objeveny v 70 letech minulého století.

Buďme tedy zvídaví i zvědaví a nenechme se ukolébat pohádkami, které pro nás byly záměrně vymyšleny, abychom byli poslušným otrockým druhem, který bude pokud možno mlčky plnit povinnosti, pro které byl stvořen.

My máme totiž schopnosti, o kterých jsme neměli ani tušení a které nám měly zůstat ještě velmi dlouho utajeny.

https://v-laska.com/knihy/tajna-historie-anunnaku-otroci-bohu/

https://v-laska.com/knihy/tajna-historie-anunnaku-2-skutecny-puvod-lidstva/