Skip to content
Viki Skácel // v-laska.com

Viktorie Skácel

Ochrana osobních údajů

Dr.Bruce Lipton – Co doopravdy způsobuje nemoc ?

Dr.Bruce Lipton – Co doopravdy způsobuje nemoc ?

Bruce Harold Lipton Ph.D. ( 1944) je americký biolog, univerzitní profesor, vědec, autor mnoha odborných studií, ale i bestsellerů, které již tisícům lidí po celém světě pomohly změnit život – k lepšímu.

Dr. Lipton je ale především známý svými doslova revolučními objevy, týkajícími se genetiky a především naší schopnosti ovlivňovat geny a DNA prostřednictvím myšlení a zaměření naší mysli. Podle dr. Liptona jsme to právě my sami, kdo svou myslí a způsobem myšlení nejvíc ovlivňujeme své genetické vyjádření a sami určujeme biochemii našeho těla.

Jinými slovy, jsme to my sami, kdo si volíme svým chováním a způsobem myšlení a vnímání světa, jaké nemoci budeme mít a jak budeme žít.

My sami si utváříme svůj život, svoje nemoci i svoje zdraví.

Vědců, kteří potvrzují názory, ale i práce dr. Liptona je dnes celá řada, ale protože tyto zcela „revoluční“ teorie nejsou v souladu se současnou „medicínskou vědou“, jsou „hlavním proudem“ odmítány a zesměšňovány. Podíváme-li se do historie, toto téma se stále opakuje. Pokroky vědy schvalují vždy ti, kdo v dané době vládnou. Tak tomu bylo v historii a tak je tomu dodnes.

Nicméně, my dnes žijeme v době, která je nabitá informacemi, jako nikdy předtím. A právě proto je na každém z nás, jaké informace si zvolíme. Možná je taky konečně čas, abychom sami za sebe převzali zodpovědnost a nespoléhali na někoho dalšího, zejména na „bílé pláště“, které nás mají zachránit, kdykoliv se necítíme dobře.

My všichni disponujeme zdravým selským rozumem a intuicí, když to sami sobě dovolíme a my všichni víme, že někdy nám právě tyto lidské schopnosti dokonce mohou zachránit život.

Toto video Dr.Bruce Liptona je krátké a velmi srozumitelné. Věřím, že osloví i vás.

S poděkováním překladateli jsem si dovolila sdílet na svých stránkách.