Skip to content

Šišinka – brána vědomí

Termín kurzu:
28. - 29. ledna 2023
Místo konání:
Valašské Meziříčí, Kouty 803

Doba, ve které se právě nacházíme, je doba velkých výzev pro každého z nás. A tak je možná nejvyšší čas zjistit, že nejsme tak bezmocní, jak si často myslíme, a že vůbec nemusíme být tak nemocní (ne – mocní), jak se od nás očekává. Jakmile objevíte sílu spojení se sebou samými, spojení s naší hlubší, duchovní podstatou, objevíte nové dimenze reality a uvědomíte si, že nové možnosti jsou všude kolem vás a pouze čekají, až je uchopíte.

„Šišinka“ je dvoudenní intenzivní kurz plný informací, ale hlavně meditací a zajímavých technik, které využijeme k probuzení a aktivaci šišinky mozkové – epifýzy, abyste si odnesli co nejvíce prožitků z vlastní praxe, které jsou často nesdělitelné a slovy nepopsatelné. Sami uvidíte, že vědomá meditace má mnohem hlubší význam, než jste si dosud uměli představit.

Těším se na vás na kurzu, viki

Pro více informací nebo rezervaci místa na kurzu mě prosím kontaktujte

Nový Kurz

Šišinka – brána vědomí

Techniky probuzení a aktivace šišinky mozkové

„Šišinka“ bude 2denní – víkendový – intenzivní kurz, jako vždy plný informací, ale hlavně meditací a několika zajímavých technik, které využijeme k rychlejšímu probuzení a aktivaci šišinky mozkové – epifýzy.