Skip to content

Kurz Psychologie čaker

Automatická kresba biopole člověka, skrze čakry

cakry
Termín kurzu:
23. - 24. listopadu 2024
Místo konání:
Uherský Brod

Typologie osobnosti podle čaker – Psychologie čaker – je 2 denní, velmi intenzivní kurz, který je jediným svého druhu v české republice.

Víc, jak 18 let se věnuji automatické kresbě, zahrnující čakrální systém člověka, jako samozřejmou součást jemnohmotných struktur člověka, jako lidské bytosti. Teprve psychologie čaker mi ale umožnila pochopit, jak je možné „tolik“ informací o člověku získat právě z čaker a pak mi všechny jednotlivé „střípky“ daly dokonalý celek. Bylo to pro mě fascinující odhalení, protože celé roky jsem „četla“ z čaker a netušila jsem, že „pod tím vším“ se skrývá ještě mnohem a mnohem víc.

Čakry hrají v našem životě zcela zásadní a nezastupitelnou roli, ale velmi málo se o nich skutečně ví. Pochopila jsem, jak obrovská je propojenost lidské mysli s čakrami, jak čakry skutečně fungují a jak zásadně čakry ovlivňují náš život a naše zdraví.

Poznání čaker do hloubky je svým způsobem velmi osvobozující proces, protože jejich hlubší chápání nám může pomoci zcela nově uvidět ale i pochopit sebe i druhé, zcela nově vnímat situace a životní překážky, ve kterých se ocitneme a taky snadněji dělat smysluplné změny. To, co prožíváme, nám začne pak dávat hlubší smysl.

Čakry ve skutečnosti nejsou pouhým výmyslem ezoteriků či duchovních učitelů východu (jak se mnozí materialisté domnívají), ale jsou vstupní branou i tunelem pro výměnu informací mezi fyzickým tělem a jemnohmotným světem, který sice nevidíme fyzickýma očima a přesto existuje. V našem zdraví a nemoci hrají hlavní roli.

Bližší info ke kurzu i k místu konání posílám emailem. Těším se na vás 🙂

Pro více informací nebo rezervaci místa na kurzu mě prosím kontaktujte