Skip to content

Kurz Psychologie čaker

Kurz automatické kresby čaker a jak ji číst

cakry
Termín kurzu:
30. 9. - 1. 10. 2023
Místo konání:
Valašské Meziříčí, Kouty 803

Typologie osobnosti podle čaker – Psychologie čaker – je 2 denní, velmi intenzivní kurz, který je jediným svého druhu v české republice.

Víc, jak 18 let se věnuji automatické kresbě, zahrnující čakrální systém člověka, jako samozřejmou součást jemnohmotných struktur člověka, jako lidské bytosti. Teprve psychologie čaker mi ale umožnila pochopit, jak je možné „tolik“ informací o člověku získat právě z čaker a pak mi všechny jednotlivé „střípky“ daly dokonalý celek. Bylo to pro mě fascinující odhalení, protože celé roky jsem „četla“ z čaker a netušila jsem, že „pod tím vším“ se skrývá ještě mnohem a mnohem víc.

Čakry hrají v našem životě zcela zásadní a nezastupitelnou roli, ale velmi málo se o nich skutečně ví. Pochopila jsem, jak obrovská je propojenost lidské mysli s čakrami, jak čakry skutečně fungují a jak zásadně čakry ovlivňují náš život a naše zdraví.

Poznání čaker do hloubky je svým způsobem velmi osvobozující proces, protože jejich hlubší chápání nám může pomoci zcela nově uvidět ale i pochopit sebe i druhé, zcela nově vnímat situace a životní překážky, ve kterých se ocitneme a taky snadněji dělat smysluplné změny. To, co prožíváme, nám začne pak dávat hlubší smysl.

Čakry ve skutečnosti nejsou pouhým výmyslem ezoteriků či duchovních učitelů východu (jak se mnozí materialisté domnívají), ale jsou vstupní branou i tunelem pro výměnu informací mezi fyzickým tělem a jemnohmotným světem, který sice nevidíme fyzickýma očima a přesto existuje. V našem zdraví a nemoci hrají hlavní roli.

Kurz psychologie čaker se koná ve Valašském Meziříčí, přímo v areálu plaveckého bazénu,

v soukromých prostorách masáží.

Bližší info posílám emailem. Těším se na vás 🙂

Pro více informací nebo rezervaci místa na kurzu mě prosím kontaktujte