Skip to content

Kurz MERKABA – aktivace, meditace

Kurz Merkaby // v-laska.com
Termín kurzu:
18. - 19. března 2023
Místo konání:
Valašské Meziříčí - bližší INFO posílám emailem

Merkaba je velmi intenzivní 2 denní – obvykle víkendový – kurz.

Kurz Merkaba, stejně jako všechny ostatní kurzy, je v posledním roce mnohem “silnější” a “mocnější”, co do prožitků i výsledků, a ať už je to vaší “duchovní připraveností” nebo frekvenčními změnami v EM poli Země, je to velmi pozitivní. Takže po těchto zkušenostech dělám menší organizační změny i já, kurz bude dvoudenní, ale naše práce bude intenzivnější. Více informací obdržíte v INFO podrobném letáku, který vám zašlu emailem podle vašeho zájmu.

Merkaba – světelné pole v rámci jemnohmotné struktury těl člověka – je v podstatě hvězda tetrahedronu a ve 3D se jeví jako hvězda s osmi vrcholy, kterou tvoří dvě pyramidy s trojúhelníkovou základnou, přičemž jedna směřuje svým vrcholem nahoru a druhá dolů.

Aktivní pole Merkaba je obrovským elektromagnetickým polem, silným zdrojem energie, která proudí do fyzického plánu a její reprezentací je princip: „Jak nahoře, tak dole“.

Pyramida obrácená nahoru nás spojuje s božskou univerzální energií – naším duchovním Zdrojem – a poskytuje JANG (plus) energii.

Pyramida obrácená dolů nás dokonale propojuje se zemským plánem – Zdrojem životní síly a vůle k životu –  a rezonuje princip JIN (mínus) energie.

Je-li Merkaba aktivní, jsme v neustálém kontaktu s oběma energetickými zdroji, ale to zdaleka není vše. Merkaba vám otevírá dosud netušené možnosti v každodenním životě – pokud to sami sobě dovolíte.

Pro účast na kurzu od vás žádné testy ani nic podobného NEVYŽADUJI.

Těším se na vás, viki

 

Pro více informací nebo rezervaci místa na kurzu mě prosím kontaktujte

Nový Kurz

Šišinka – brána vědomí

Techniky probuzení a aktivace šišinky mozkové

„Šišinka“ bude 2denní – víkendový – intenzivní kurz, jako vždy plný informací, ale hlavně meditací a několika zajímavých technik, které využijeme k rychlejšímu probuzení a aktivaci šišinky mozkové – epifýzy.