Skip to content

Práce terapeutky – krátce po kurzu Kranio CHR I

Z emailu od Hanky – s jejím souhlasem:

 

„Dějí se opravdu nádherné věci, a to u mě i u lidiček.

Pro Tebe jsou to už známé stavy, já to objevuji, tak se jen divím, usmívám, raduji a moc mě to těší. Díky Ti a všemu kolem nás.

Hodně z lidiček se potkává v tom, že při terapii mají pocit, že je prostupuje zvláštní jemná energie a jako by byli malými miminky, které nic neomezuje, vše mohou tvořit a naplňovat. Necítí se ničím a nikým (ani sami sebou) omezováni, svázáni a uvědomují si vzorce toho, co zapřičinilo jejich současný stav. Takový krásný Matrix. Co je ovšem úžasné, postupně pracují na tom, aby to ve svém životě změnili. Pomáháme tomu aromaterapií, bylinkami  se kterými už dlouho pracuji a povídáním. Krása. Já mám pocit, že “někdo jiný  mluví mojí pusou”. Na to už jsem si ale zvykla, vím, že je to v pořádku. Rady, které jim dávám bych vlastní hlavou nikdy nevymyslela. To mě usvědčuje v tom, že cesta to bude asi správná.

Další moje “úžasné” poznatky. Jak jsem např. vnímala při terapii stav, kde byla blokace pateře. Byl to třívrstvý obrazový vjem. Dole černá plocha, nad ní jako druhá vrstva zářivá tmavá modrá jako oblaková membrána a nad ní černá páteř. Do toho místa, kde byl problém, zasahoval ten modrý oblak. Jak jsem měnila přítlak jednotlivými prsty, používala nádech a výdech, oblak se posouval a černá pateř rovnala. Byly to pohyby v rytmu dechu života v mm, ale s neskutečným efektem. Já jsem to jen vyjeveně pozorovala a zkoumala… Nádhera. Paní se probudila s tím, že měla pocit, že spala snad 100 let, je úžasně odpočatá a záda ji nebolí.

No prostě jen se usmívám. Je to opravdová krása.

PS: mimochodem mi tlapky ukázaly na spánkových kostech, že nejen běžkaří, ale navíc rotují a to v rytmu nekonečných osmiček a ještě proti sobě a v prostoru. Roztahuje a stlačuje se to zase jako pružina se středem uvnitř lebky, spojuje to všechny děje minulosti, budoucnosti, a to přes přítomný okamžik středu. Nádhera.“

 

Hani, moc děkuji za sdílení … 

Viky