Skip to content

Linda – kranio I

..tak pročítám komentáře a říkám si, zda je ještě co dodat…fascinuje mě, jak zažíváme u Viky obdobné stavy.. naprosté vystupňování senzitivity vůči všemu..sobě i okolí..je vše jasnější..zdánlivě jednodušší.

Samotné kranio praktikování.. jsem fyzioterapeutka..stále mě volaly nějaké kurzy..ale pořád mě nenaplňovaly dosytosti….u krania se s upřímnou radostí zastavím neb cítím, že jsem konečně ve správné ´vrstvě ´na které je třeba začít konat změny..cítím to jako osudové setkání..Jsem z fyzio kurzů zahlcena informacemi..a stále to není dostatečné ..lidským tělem jsem fascinovaná a svoji práci opravdu hltám a těším se na každý nový kurz, nové info..propojování s tím ,co už znám ..ale kranio je něco naprosto jiného, kompexnějšího..z vyššího levelu….je to život..nejjemnější a nejněžnější a zároveň nejdynamičtější pohyb, co si dovedete představit hluboko ve vás.. rozlévající se postupně po celém vašem těle.. až se v něm ztratí vaše tělesné hranice a vy plujete v a s prostorem..je to tanec..je to milování..ano, tak vzrušující je to dotek..nepřekonatelně dokonalejší než jakákoli fyzioterapeutická technika a intervence..je to léčení vás samých vámi samými jak pro přijímajícího tak dávajícího..naprosto mě to dojalo.

Je krásné být ošetřován, ale pro mě je zatím větší prožitek být na straně ´terapeuta´´, je to největší výzva k vnitřnímu zklidnění a práci na sobě samé s jakou jsem se dosud poznala a z toho jsem nadšená..záleží na vašem vnitřním naladění..nikoli na množství informací, které do sebe jste schopni absorbovat ..kranio od Viky plně splnilo a předčilo mé očekávání..vše, co pro svoji práci potřebuji je dotek a makat na sobě, na svém vnitřním klidu a pohybu ..MAKAT NA SOBĚ. A to je přesně TO, CO mi DÁVÁ SMYSL. Bylo to nádherné a Viky dar předávání podstatného s odstupem dní narůstá na významu. Neméně důležití byly i lidé, s nimiž jsem na kurzu byla…také jim děkuji…mohla bych psát dál a adorovat Viky i kranio..ale nedávno jsem někde četla něco v tomto duchu….Řekni mi a zapomenu, ukaž mi a nestihnu si pamatovat, dovol mi se zůčastnit a já pochopím….tedy dovolte si se zůčastnit a pochopíte všechny komentáře!!