Skip to content

Ahoj Vlaďko …

Ahoj Vlaďko,

chci se s tebou podělit o své zážitky. Sehnala jsem si knihu “ Cesta „, o které jsi se zmiňovala. Četlo se mi to dobře, protože už jsem věděla o co jde. A začala jsem používat to, co jsi nám radila a nevstupuji do rolí, do kterých nechci a víc si uvědomuji už v začátku své pocity. Včera se mi cosi stalo.

Chtěla jsem po svém synovi, aby mě provedl mým tělem, jak už mi to jednou dělal. Hůře se dostávám do mého malíčku abych ho rozhýbala a tak jsem myslela, že by to dokázal on. Asi jsem na to byla příliš upnutá, protože jeho odmítnutí mě zasáhlo.Ještě mi řekl, že když není po mém, je hned on ten špatný.

Rěkla jsem si : “ Tohle mi má něco říct „.

A tak jsem vstoupila do tohoto pocitu a plně jsem ho prožívala. Po chvíli to odeznělo.A pak jsem o tom začala přemýšlet.

Uvědomila jsem si, jak jsem byla závislá na pomoci druhého.

Došla jsem za ním a sdělila jsem mu, co jsem prožívala a jak to vidím teď.

Poděkovala jsem mu za tento zážitek a řekla jsem mu, že ho mám moc ráda.On se na mě podíval a objal mě.

Pocítila jsem takové uvolnění a vlastně i osvobození.

Byl to úžasný zážitek.

Potom jsem šla k rodičům s tím, že provedu svého tatínka “ Cestou “ do jeho těla. Ale něco mi bránilo a tak jsem se s ním domluvila na druhý den. Když jsem přišla domů, někdo zazvonil. Soused si přišel pro prášek na bolest hlavy pro svou manželku.

Odpověděla jsem mu, že prášky nemám, ale vím o něčem, co by jí mohlo pomoci.

Tak jsem ji navštívila a vysvětlila jí o co jde. Provedla jsem ji jejím tělem. Šlo to jako po másle a když jsem chvílemi nevěděla jak dál, vždy mě něco napadlo, abychom se posunuly kupředu.

Po necelé hodině byl proces u konce. Výsledek byl fantastický. Hlava ji přestala bolet a cítila ohromné uvolnění.

Celá zářila.

Pro nás obě to byl velký zážitek.Děkuji za tuto zkušenost.

Ještě týž den jsem se chtěla podívat do svého těla a najít příčinu své nejistoty a taky proč se stále nemohu dostat do svého malíčku. Objevila jsem skrytý, velikánský balvan strachu a začalo mě svědit celé tělo. Když jsem šla hlouběji, objevila jsem další balvan – bolest. To už mě svědily jen prsty na rukou a nohou, tělo už jen mírně.

Proces jsem ukončila a šla jsem spát.

K ránu jsem měla pocit obrovského čištění celého těla.

Dnes se cítím výborně.

Tak tohle jsou mé zážitky po kurzu “ Cesta “ a vnímám je jako zázraky ve svém životě.

Přeji krásné dny plné lásky a radosti.

Helča – Dačice