Skip to content

Neuro-spinální rebalance

Kurz pro absolventy Kraniosakrální terapie CHR a rezonance

jak z nemoci ven
Termín kurzu:
8. - 9. června 2024
Místo konání:
Uherský Brod - bližší INFO emailem

Kurz Neuro-spinální rebalance (NSR) je určen především absolventům kurzů Kraniosakrální terapie CHR (rezonance) I a II level, není to ale nutnou podmínkou.

Kurz znovu otevírám po dvouleté pauze. Obsahově je úplně nový, takže pokud jste prošli předchozím kurzem NSR (už od roku 2016), tento můžete bez nadsázky považovat za jeho II. level. Nově má „neuro“ jednodušší obsah ale celou škálu zcela nových možností. Zahrnuje také fyzickou část, tedy „jak pomoci tělu po psychoterapii“, aby znovu fungovalo v harmonii, jako jeden dokonalý celek – mysl a tělo – tělo a mysl – co nejdéle. 

NSR je unikátní a zároveň jednoduchá forma psychoterapie, která je vynikajícím pomocným „nástrojem“ terapeuta (nebo taky sebe sama) k uvolnění paměti z nejrůznějších tkání těla, ve kterých zůstaly naše emoční prožitky jako energetický či chemický „zápis“, který je pak často příčinou našich nezdarů,  psychické i fyzické nepohody nebo dokonce nemocí.

Cokoliv jsme kdy prožili nebo kdykoliv prožijeme, musíme prožít skrze naše tělo. Ale každý prožitek spojený s emocemi (zejména opakovaný), zanechává v těle stopu, která nám pak může zbytečně komplikovat život nejrůznějším způsobem.

Kurz je jediný v české republice.

Na některých kurzech provádíme monitoring biopole (před a po), viz. experimentální měření, které najdete na konci popisu kurzu, zde:  https://v-laska.com/kurzy/neuro-spinalni-rebalance/

Výsledky měření jsou fascinující.

Pro více informací nebo rezervaci místa na kurzu mě prosím kontaktujte