Skip to content

Kurz automatické kresby

Automatická kresba jako unikátní "pomocný nástroj" při hledání cesty ke změnám - ve zdraví i v životě

Termín kurzu:
Místo konání:
Uherský Brod

Kurz automatické kresby je 2denní – víkendový – prožitkový kurz,

kde se prolínají informace s meditacemi a především kresbou, přičemž takovou kresbu nevnímáme a neposuzujeme jako „umělecké dílo“, ale uvědomujeme si, že je vyjádřením našeho podvědomí (nevědomého Já), které nám tímto způsobem obvykle sděluje přesně to, co potřebujeme v dané chvíli vědět, nebo co si v dané chvíli máme uvědomit.

Umění automatické – intuitivní – kresby se může naučit v podstatě každý, kdo si rád hraje, rád maluje či kreslí, nebo kdo je na své „duchovní cestě“ za poznáním sebe sama i druhých a hledá hlubší odpovědi na své otázky nebo události, kterými prochází. Intuitivní kresbou se spojujeme sami se sebou ve vyšších úrovních vědomí a učíme se ztišit ve své mysli tak, aby naše ruce mohly samy kreslit a vytvářet nejrůznější tvary, určité formy obrázků, které k nám promlouvají a „něco“ nám sdělují.

Na tomto kurzu se učíme nejen zakreslení toho, co si přejeme „vědět, uvědomit si nebo uvidět“, ale učíme se takovou kresbu také „číst“, abychom z ní získali přesně to, co nám sděluje. Takové informace pak můžeme získat nejen pro sebe, ale i pro druhé.

Podrobnější popis kurzu je zde: https://v-laska.com/kurzy/automaticka-intuitivni-kresba/

Bližší info ke kurzu – časy, místo konání atd., vám v případě zájmu posílám emailem.

Těším se na vás, viki

 

 

 

Pro více informací nebo rezervaci místa na kurzu mě prosím kontaktujte