Skip to content

Kurz automatické kresby

Kurz automaticke kresby
Termín kurzu:
18. - 19. března 2023
Místo konání:
Valašské Meziříčí

Kurz automatické kresby je 2denní – víkendový – prožitkový kurz,

který je nabitý informacemi, meditacemi a především kresbou, ale takovou kresbu nevnímáme a neposuzujeme jako „umělecké dílo“, ale uvědomujeme si, že je vyjádřením našeho podvědomí (nevědomého Já), které nám tímto způsobem obvykle sděluje přesně to, co potřebujeme v dané chvíli vědět, nebo co si v dané chvíli máme uvědomit.

Umění automatické – intuitivní – kresby se může naučit každý, kdo si rád hraje nebo rád maluje či kreslí. Intuitivní kresbou se spojujeme sami se sebou na hlubších úrovních vědomí a učíme se ztišit ve své mysli tak, že naše ruce mohou samy kreslit a vytvářet nejrůznější tvary, obrázky a obrazy, které k nám promlouvají a „něco“ nám sdělují, nebo je nám s nimi prostě „jen tak“ dobře.

Obrázky kreslené automatickou kresbou napomáhají rozvoji pravé mozkové hemisféry, protože podporují naši tvořivost, představivost, fantazii a také intuici a umí do našeho života vnést hravost a radost, a to hlavně proto, že je nekreslíme jako „umělecké dílo“ pro druhé, aby je posuzovali, ale kreslíme je především pro sebe.

Budete mile překvapeni, jaké vlohy a talenty v sobě skrýváte.

Těším se na vás, Viki

 

 

 

Pro více informací nebo rezervaci místa na kurzu mě prosím kontaktujte

Nový Kurz

Šišinka – brána vědomí

Techniky probuzení a aktivace šišinky mozkové

„Šišinka“ bude 2denní – víkendový – intenzivní kurz, jako vždy plný informací, ale hlavně meditací a několika zajímavých technik, které využijeme k rychlejšímu probuzení a aktivaci šišinky mozkové – epifýzy.