Skip to content

Táňa – Kranio I, II, Cesta a Psychologie čaker

S obrovskou pokorou děkuji Viki za tu úžasnou a jistě i zdlouhavou a náročnou práci co si dala s nastudováním všech informací. Vážím si toho, že je ochotná a hlavně mimořádně schopná nám elegantně a nezapomenutelně předat TO VŠE. Nejen že TO pak změní člověka samotného, ale i jeho okolí, vnímání a často i práci.

Vždy jsem se ráda dotýkala těla, ale po kurzu Krania lidské tělo prostě miluji, obdivuji a skláním se před ním. Obrovský dar, který jsem obdržela mi umožňuje téměř bez dotyku hýbat kostním spojením i hluboko v lebce. Po 3 letech této překrásné terapie mě neopouští ta hluboká pokora před tímto uměním. To, že se mi jako bonus otevře komunikace s lidským tělem je prostě fascinující. Slovy se nedá popsat to, co se děje, když položím ruce na tělo. TO lze jen „vidět“ a „cítit“. Poznání psychologie čaker je pak už jen třešinkou na dortu.

Protože co víc už může být, než poznat a pochopit sebe sama ! Pochopit svůj vliv na okolí a moci pochopit i vnímání ostatních. To už snad ani nebylo v mé moci si přát a přesto mi to je umožněno. Učení čaker je geniální, úžasné a fascinující a to „absolutely“. Kdo nepozná – neuvěří.

Táňa