Skip to content

Pavlína – Kranio I, II, Psychologie čaker, NSR a další kurzy

Před necelými 3 lety mě naprosto zásadně změnil život 1. kurz u Viki – KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE FORMOU HLUBOKÉHO RELAXU. Konečně jsem byla šťastná, že nemusím spoléhat na svůj skoro žádný zbytek sluchu, neboť terapii si můžeme užívat a vnímat do té míry, kolik si sami dovolíme.

Kurz PSYCHOLOGIE ČAKER 1 a 2 mě úplně dostal a po desítkách let svého života jsem s největším úžasem pochopila nejen CELOU SVOU BYTOST, ale i chování druhých.

V kurzu CESTA PODVĚDOMÍM K PŘÍČINÁM se naučíme jednodušší cestou zpracovávat své emoce a můžeme pomoci druhým zpracovat špatné pocity.

U šestého kurzu NEUROSPINÁLNÍ REBALANCE jsem byla tak nadšená, že ani slova nedokáží vyjádřit moji velkou pokoru, obdiv a díky k Viki.

Viki, jsi navždy v mém srdci, neboť jsi mě naučila vážit si sama sebe za každých okolností. Dostala jsem od Tebe takovou dávku cenných, vzácných, naprosto fenomenálních informací, které můžeme využít ve všech oblastech života.

Jsem vděčná, že jsem Tě poznala, jsi jasným důkazem, že můžeme žít naprosto radostný a šťastný ŽIVOT DLE SVÝCH PŘEDSTAV.

VIKI, DĚKUJI TI, Ž E J S I .