Skip to content

Kurz – Kraniosakrální terapie

Jmenuji se Jana a přesto, že pracuji v úplně jiném oboru, přihlásila jsem se v listopadu 2010 na kurz Kraniosakrální terapie.

Protože moje máma prodělala mrtvici a trpěla změnami nálad, chtěla jsem jí touto metodou trošku pomoci zpět k normálnímu životu 🙂

Na kurz jsem šla s tím, že kranio budu dělat jen okrajově, pro svou mámu a nejbližší rodinu. Byla jsem trochu pesimistka, co se týká mých schopností a skoro celý kurz jsem prožívala v obdivu k mým kolegyním, které kolem lehátek tančily s naprostou lehkostí a grácií a já si připadala proti nim jako slon v porcelánu:-)

No, ale přesto byla Vlaďka jiného názoru a i já jsem si vysloužila krásný Certifikát :-)))

Doma jsem začala ihned pracovat…. a opravdu, netrvalo dlouho a dostavily se, pro mě zcela neočekávané, první výsledky.

Nejen, že moje máma se ze stále nespokojené a negativně založené osoby najednou začala měnit a už je z ní téměř zase ta přívětivá „babi“, ale zmírnily se i její bolesti  nohou !

A pak je tu moje teta, která trpí bolestmi kyčlí a kvůli bolestem v zádech nebyla schopna ležet déle, než 3 hodiny denně. S ní jsem musela improvizovat ( děláme totiž terapii v sedě ) a tahle dáma už po třetí terapii dokázala ležet celou noc !

Pracuji s mužem po operaci plotének, který je už po první terapii 14 dnů bez bolestí !

Dalšímu přestalo pískat v uchu, ale uvědomil si to až za 3 týdny, když mu v něm znovu pískat začalo :-)) Hned se hlásil na další terapii :-)))

A začali se přidávat kamarádi a známí, kteří se bez výjimky po terapii usmívají a jsou odpočinutí. Většina v noci krásně spí, přestože někteří měli se spánkem problém.

Kranio mě naprosto pohltilo.

I při svém zaměstnání dělám denně a od 27.11.2010 mám za sebou přes 50 terapií a baví mě to čím dál víc !

Já se jen dotýkám, jsem jen prostředník a ta těla pod mýma rukama ožívají a pulzují svou vlastní energií.

Je to úžasné a strhující !

A nejde jen o reakce těla. To, co mi klienti vypráví po terapii, co prožili, to by bylo na hodně dlouhé psaní. Někteří jsou zmatení a odmítají uvěřit, ale stejně přijdou znovu 🙂

A já ?

Zamilovala jsem se do tohoto kouzla léčivých doteků, jsem okouzlena tím, jak na ně tělo reaguje, jak se uvolňuje a jak se do něj navrací životní síla.

Ne nadarmo se v souvislosti s touto terapií mluví o Dechu života. On opravdu existuje, dřímá v každém z nás. Jen ho musíme požádat, aby se probudil….

Proto ze srdce děkuji Vlaďce a také vám všem, kteří jste moje “ vyznání “ dočetli do konce, že mohu být součástí tohoto zázraku.

S láskou Jana