Skip to content

Igor – kranio I ( 5.-7.12.2014 )

Drahá Viki myslím, že tvoja práca dáva zmysel nielen tebe ale tiež ostatným a hlavne posúva všetkých, ktorí majú to štastie že sa mohli dostat do tvojej blízkosti a mnohému sa naučit. Slovo DAKUJEM je asi málo na to a nevyjadruje to poznanie, ktoré sa za tým skrýva a tiež velká VDAKA patrí tým krásnym ludom a bytostiam z ktorými som sa stretol na tomto úžasnom kurze. Všetci ste pre mna velkým prínosom a na jediné na čo sa teším je to, že Vás zase stretnem na dalších pokračovaniach s touto vzácnou osobou Viki.

Odkaz pre tých, čo sa rozhodujú že chcú íst na kurz KRANIO a dalšie ostatné ktoré Viki ponúka , tak vrele odporúčam .Nehladajte certifikáty a náročnosti, prekážky pretože Váš život bude vaším certifikátom ,ohodnotením a ten si nekúpite.Ved všetko to krásne a úžasné je vo Vás,iba tomu dovolte výjst na svetlo, nič viac nepotrebujete.Takže v tejto škole každý dostane to, čo potrebuje .Z úctou a vdakou za všetko a všetkým ešte raz DAKUJEM Igi

 

Nový Kurz

Šišinka – brána vědomí

Techniky probuzení a aktivace šišinky mozkové

„Šišinka“ bude 2denní – víkendový – intenzivní kurz, jako vždy plný informací, ale hlavně meditací a několika zajímavých technik, které využijeme k rychlejšímu probuzení a aktivaci šišinky mozkové – epifýzy.