Skip to content

CDS

Přátelé, dnešní doba je skutečně velkou výzvou pro nás všechny a „testuje“ každého z nás, na všech úrovních našeho života. Především jde ale o naše svobody a naše zdraví, což – i když se to nezdá – velmi úzce souvisí.

V tomto článku o CDS pouze na základě vlastní zkušenosti doporučuji – všem, kdo jsou sami za sebe zodpovědní – tedy nečekají, kdo v bílém, nebo jiném plášti, je zachrání –

Nebojte se vykročit ze starých a už nefunkčních modelů myšlení davu, které je ve skutečnosti velkou manipulací s našimi životy a především s naším zdravím. Nebojte se otevřít svoje vnímání novým informacím a především těm, které jsou „zakázány“ – protože to, že „něco“ podléhá tak silné cenzuře a zákazům, to vždy „něco“ znamená…. zejména, pokud jde o naše zdraví ..

V takové chvíli já osobně zvyšuji svoji pozornost a zakázané mě zajímá ještě víc – je to jako u malých dětí, dokud jim dovolíme být zvídavé a než je o tuto schopnost – jako společnost – připravíme. K tomuto doporučení pouze přidávám doporučený web a vy sami zvažte, zda toto může být pro vás přínosné.

Přeji vám pevné zdraví, Viki

https://zlutavoda.cz/

https://andreaskalcker.com/en/cds-clo2.html