Skip to content

Když je „realita iluze mysli“, můžu tedy předstírat, že něco neexistuje ?

Jinými slovy, můžu nějakou situaci popřít a ona se jednoduše zruší ?

Je nám líto, ale takhle to nefunguje ! Tento způsob myyšlení se zakládá na strachu a vyloučení.

Tím, že se zaměříte pouze na pozitivní stránku, abyste se vyhnuli tomu negativnímu, vytvoříte ještě mnohem víc negativního, protože to odmítáte a odsuzujete.

Negativní aspekty vyžadují integraci (začlenění). Jestliže odmítáte nějakou situaci a chcete ji popřít, ona tím nezmizí. Jen to znamená, že se na ni nezaměřujete. Otočili jste se tomu, co ji způsobilo, zády, ale stále to hodnotíte a odsuzujete, nebo posuzujete. Je však zapotřebí celou situaci, myšlenku nebo stav přijmout, neboť smyslem jakýchkoliv zkušeností je přijetí toho, co patří k vám – čili integrace.

Jste multidimenzionální bytosti, jste součástí energie Zdroje a početné aspekty, neboli části vás samých sbírají ty nejrůznější zkušenosti. Nedostanete se sice ke každému z nich, ale můžete mnohé z nich integrovat, což vám stačí na to, abyste dostatečně zvýšili svoje frekvence a překročili hranice své aktuální dimenze. I ve „vyšších sférách“ je toho však hodně, co musíte objevit, přijmout a integrovat. Proto si užívejte svou současnou situaci. Hlavním cílem této „hry“ bylo, abyste zapomněli, kdo skutečně jste. Ten předpoklad jste splnili.

Nyní už nepůsobíte svou myslí, ale skrze své srdce..

Vaše mysl vás udržovala v pocitu odloučení, zatímco srdce vám dovolí zažít spojení se vším.

Není však možné fungovat v obou systémech zároveň, ale můžete mezi nimi přepínat.

Volný výběr z knihy: Velký experiment, autor : Wendy Kennedy a Tom Kenyon

(Mám vždycky radost, když objevím takové myšlenky, protože toto vám říkám na svých kurzech, i když jinými slovy, už spoustu let)

Viki