Skip to content

Spontánní evoluce

Spontanni evoluce kniha

Spontánní evoluce

Bruce H. Lipton PhD. a Steve Bhaerman

Pokud se nebojíte nahlédnout ZA hranice nastaveného systému, kterému říkáme realita, a ve kterém žijeme, pak si kupte tuto knihu, protože přinejmenším změní vaše vnímání světa kolem vás i ve vás.

Pokud však v systém věříte a především věříte v medicínu, jak nám ji předkládají (mluvím zde o alopatické medicíně, bojující, která záměrně vyrábí pacienty a udržuje je v nemoci až do smrti), pak tu knihu určitě nečtěte !

Ti odvážní zde najdou FAKTA ve vědě zpět po celá staletí, srovnání vědy a víry – skrze biologii buněk zvířat i člověka, fraktální geometrii, historii medicíny a především hluboko zakořeněné MÝTY a DOGMATA, které jsou stále uměle udržovány i přesto, že jejich kořeny byly již dávno vyvráceny. Dokonale pochopíte termíny jako Darwinova evoluční teorie, genetika a genetický determinismus, epigenetika a další a hlavně – uvědomíte si, jaké máme MY, jako lidské bytosti, schopnosti a dary, po kterých si sami šlapeme svou nevědomostí a kterých nevyužíváme.

Udržet nás v tomto stavu NEVĚDOMÍ ( já osobně tomu říkám KOMA) je nejvyšším cílem a záměrem tvůrců tohoho SYSTÉMU, ve kterém JIM hrajeme dost podstatné role.

Kniha SPONTÁNNÍ EVOLUCE – autoři Bruce Lipton a Steve Bhaerman, je velmi srozumitelná každému, kdo je otevřen informacím a je jedna z nejlepších, co jsem na toto téma četla (a nebylo jich málo – je to moje životní téma).