Skip to content

Nespěchejte do rakve

Nespěchejte do rakve

Tomáš Kašpar

Tato kniha je volným pokračováním prvního dílu knihy „Nespěchejte do rakve“ a jak už napovídá název, s „odchodem do rakve“ můžete ještě docela klidně počkat, pokud uděláte pár změn a neuvěříte všemu, co vám říkali – je jedno kdo.

Všechny knihy Tomáše Kašpara jsem přečetla a doporučuji všem, kteří jsou rozhodnutí převzít zodpovědnost za svůj život a zejména za svoje zdraví. Proč převzít zodpovědnost ? Protože dokud děláte pouze to, co vám říkají druzí, aniž o tom svobodně a jasně přemýšlíte a uvažujete, pak dáváte za sebe zodpovědnost druhým a nemůžete tak nic změnit. Ti druzí pak mají kontrolu nad vámi, vašim zdravím i vašim životem. A paradoxně to je často přesně to, co nechcete.

Z předmluvy MUDr. Tomáše Vrbici vybírám:

„Knihu, která se vám dostává do rukou, je možno považovat za originální dílo neposkvrněné konzumem a petrochemickým medicínsko-průmyslovým a potravinářským komplexem. Dodává vám zejména spoustu informací, které jsou z (ne)známého důvodu udržovány pod pokličkou. Co by se dělo, kdybyste si dovolili být zdraví?“

Co dodat ?

Nemusíte být nutně na umření, abyste začali ještě lépe a kvalitněji žít. Zdraví přijde pak samo. Pokud ale řešíte vážná onemocnění, pak je nejvyšší čas hledat kvalitní informace. Držím vám palce, zvládnout se to dá.