Skip to content

Kryon – Nový začátek

kryon

Kryon – Nový začátek

Lee Carroll

Jsem majitelkou několika knih „Kryona“ a obvykle čtu tyto channelingy po letech, až se to prostě už děje…

A tak jsem teď – zcela intuitivně – jak to bývá, sáhla po knize 9, kde se mluví o zcela nových energiích na Zemi a mám velkou potřebu se s vámi podělit, protože možná právě toto teď prožíváte :

Přechod planety do nového vývojového období je numerologicky „t r o j k a“ (přešli jsme z numerologické dvojky do trojky) a trojka je katalyzátor, urychluje a zmožňuje vznik něčeho nového !! A energie trojky má mnoho svých specifik, mezi jinými – „třetí jazyk“, je to interdimenzionální, chcete-li duchovní jazyk, něco jako zcela nová intuice.

Ti z vás, kteří už na sobě hodně pracujete a meditujete, poznáváte dokonale sebe sama, můžete mít najednou pocit, že vaše schopnosti a vjemy se ztrácí, že nejste schopni vnímat jako dřív, nebo že v meditaci nedostáváte „informace“, které jste dostávali dřív. Obviňujete se, že něco děláte špatně, ale nezoufejte, je to pouze přechod ke změnám !!! Změní se to a začnete vnímat úplně nové kvality a začnete přijímat trošku jinak informace !

Žiju to už pár let, ale teprve teď mi to dává větší smysl. Proto mám potřebu vám to sdělit.

A teď to hlavní, co už někteří prožíváte a ne vždy to je příjemné – ten třetí jazyk je duchovní, probíhá na mentální rovině a rovině hlubokých pocitů, je to jazyk beze slov, jako nová komunikace – vy můžete cítit energie druhých, můžete cítit hlubokým pocitem, který se dá jen těžko vysvětlit slovy, můžete hluboce vnímat, co ten druhý prožívá a jak on se cítí, vnímáte jeho emoce a dokonce můžete vnímat i jeho myšlenky !!!

Jste-li terapeut, je to fajn, protože máte informace a můžete lépe toho druhého chápat a eventuelně mu dát radu nebo jste intuitivně vedeni, co nabídnout jako berličku a pomoc, aby i on začal lépe chápat, že všechno, na co jsme byli dosud zvyklí, je jinak.

Přátelé ale o to větší je to zodpovědnost, „nenamotávat se“ emocionálně na to, co jeho jest, jinak si ubližujete !!!! Mluvíme o tom stále na kurzech a meditačních zásedech, proto je tak moc důležité pracovat poctivě na sobě, aby se nám to nestávalo !!

Pokud se nám to děje ve vztahu – přátelském nebo v rodině, zejména ve vztahu, na kterém nám hodně záleží, po pravdě, moc příjemné to někdy není a není to pak vůbec lehké „nenamotat se“, když nás to zraňuje a bolí 🙁

O to víc se snažte pochopit sami sebe, ne měnit toho druhého – pravděpodobně tady leží naše nejtěžší „lekce“ 🙂

A dalším atributem tohoto „třetího jazyka“ je, že se vám moc nedaří lhát a nemůžete už utíkat sami před sebou, to už nebude tak snadné a jednoduché a fyzické tělo reaguje velmi rychle, obrací se do nemoci a my letíme volným pádem z kopce 🙁

Ale to všechno jsou naše lekce a proto je tak důležité uvědomit si sebe sama, „svobodnou volbu“ a pochopit, o čem to celé vlastně je …

Každopádně, začíná to být víc a víc zajímavé a víc a víc musíme vnímat sami sebe, ale to už většina z nás víme 🙂

Viki