Skip to content

Jedlá soda – unikátní přírodní léčba

Jedlá soda – unikátní přírodní léčba

Dr. Mark Sircus

Co když existuje přírodní, zdraví prospěšná látka, která je levná, snadno dostupná a nejspíš ji máte doma v kuchyni?

Ano, opravdu je to tak. Nazývá se soda bikarbona (sodium bicarbonate), a vy ji možná znáte jako jedlou sodu. Léta byla soda bikarbona denně využívána jako součást celé řady nemocničních procedur, ovšem většina lidí stále nemá potuchy, jak rozsáhlý je ve skutečnosti její terapeutický potenciál. Dr. Mark Sircus nám ve své knize ukazuje, jak tato běžná látka může posloužit ke zmírnění, a možná dokonce i prevenci mnoha zdravotních potíží a chorob.

Kniha začíná přehledem základních faktů o všudypřítomné jedlé sodě a mapuje její dlouhou historii, kdy ji lidé využívali jako účinnou domácí medicínu. Velmi podrobně také vysvětluje, jakou roli soda hraje při obnově rovnováhy pH organismu, což je v podstatě jeden z nejdůležitějších faktorů pro úspěšnou léčbu nebo uchování dobrého zdraví.

V další části knihy zjistíte, jak může být jedlá soda prospěšná při nejrůznějších zdravotních potížích, nemocnými ledvinami počínaje, přes plísňové infekce, chřipku či vysoký krevní tlak, až po tak závažnou nemoc, jako je rakovina. A nakonec se seznámíte s nejrůznějšími způsoby užívání a používání jedlé sody, pro zlepšení či udržení zdraví nebo pro prostě jen svou domácnost.

Že soda čistí připálené hrnce nebo nejrůznější usazeniny, to většinou víme. Víme také, že dokonale vyčistí nehty, zuby a odstraní jakýkoli zápach. Dr. Sircus ale jako první velmi srozumitelným způsobem shrnul bohaté využití jedlé sody v medicíně.

Co je ale podstatné vy v této knize pochopíte, JAK jedlá soda v organismu funguje, jaké reakce způsobuje a v jakém čase a v jakém množství je našemu tělu a našemu zdraví prospěšná.

Knihu velmi doporučuji, ať už řešíte cokoliv – od únavy až po chronické či civilizační nemoci – nebo připálené hrnce.

Samozřejmě musím dodat – používání jedlé sody nenahrazuje lékařskou péči !

Poznámka :

Po přečtení knihy budete pravděpodobně pátrat po zdroji vysoce kvalitní „Jedlé sody bez hliníku“ a v tom případě vám na základě osobní zkušenosti doporučuji tento internetový obchod :

https://dokonalalaska.cz/jedla-soda-s-garanci-bez-hliniku/

Pokud čtete v angličtině, doporučuji originál knihy: