Skip to content

Sám sobě terapeutem

Mysl v hlavní roli

Každý z nás se občas ocitne v situaci, se kterou si nevíme rady.

Většinou máme tendenci okamžitě začít hledat, kdo nám pomůže, kdo nám řekne „co máme dělat“ nebo kdo nás zkrátka „zachrání“. Je to přirozené a v podstatě i jednoduché „řešení“, i když málokdy skutečně funguje, protože každý vám dá radu pouze ze svého úhlu pohledu, na základě toho, co sám prožil a jakou má sám zkušenost.

Ale co když to zrovna vy můžete mít úplně jinak ?

Je to proto, že každý z nás jsme originál. Každý z nás má jiný „životní příběh – jako plán“, jiné vnímání sebe i světa kolem a každý z nás je na jiném stupni duchovního vývoje.

Každý z nás si utváří svou vnitřní realitu, jako svůj „vnitřní svět“ podle toho, jak vnímá sám sebe a i když se může zdát, že „vnější svět“ sdílí stejný s ostatními, nikdy tomu není tak.

Proto ani nemůže existovat odpověď nebo řešení, které by fungovalo pro každého člověka stejně. Kdo nám tedy nejlépe poradí, když se ocitneme v zapeklité situaci, se kterou si nevíme rady, nebo když chceme udělat změny a přitom ani nevíme, co skutečně chceme ?

Jsme to my sami, kdo nám může poradit nejlépe v dané chvíli našeho života, protože ta největší MOUDROST je ukrytá v každém z nás.  Nikdo jiný nemůže skutečně „vědět“, co v určité chvíli  potřebujeme.

Stačí „jen“ najít způsob, jak se s touto naší vlastní MOUDROSTÍ spojit. A můžete mi věřit, když se to naučíte, zcela určitě změníte svůj život k lepšímu a úplně „nově“ také začnete vnímat sami sebe.

Na této stránce se pokusím nabídnout vám pár návodů, jak na to.

Stránku pro vás připravuji….

 

Nový Kurz

Šišinka – brána vědomí

Techniky probuzení a aktivace šišinky mozkové

„Šišinka“ bude 2denní – víkendový – intenzivní kurz, jako vždy plný informací, ale hlavně meditací a několika zajímavých technik, které využijeme k rychlejšímu probuzení a aktivaci šišinky mozkové – epifýzy.