Skip to content

Viktorie Skácel

Mikroorganismy a paraziti – časté otázky

Pokud je v těle naměřena mikrobiologie – paraziti, kteří v těle páchají škody, co s nimi ?

Na výběr budete mít několik možností, a není pravda, že parazitů či přemnožených mikroorganismů se nemůžete zbavit.

Co ale zvolit obvykle necháváme na vás. Samozřejmě je zásadní, abyste měli dostatek informací, na jejichž základě se potom rozhodujete. Jsou terapeuti, kteří jsou zároveň také prodejci nejrůznějších detoxikantů, čisticích kapiček a preparátů ( obvykle MLM marketing) a budou vás přesvědčovat, že právě „toto“ je pro vás nejlepší (bez ohledu na vaši kondici) a všechno ostatní je špatné. Jsou také terapeuti, kteří pracují s nejrůznějším přístroji a taky vás budou přesvědčovat, že právě „toto“ je pro vás nejlepší.

My vám dáme informace, můžeme vám doporučit to, co už známe, ale volbu, co si zvolíte, necháváme na vás.

Je to nejlepší způsob, jak můžete začít „nově“ vnímat sami sebe a svoje tělo a jak s ním můžete navázat kontakt. Pokud jde o vaše děti, pak je to maminka, která své dítě zná nejlépe a podle toho se rozhoduje.

Vždy dáváme přednost zdravému „selskému rozumu“ a tomu, jak se člověk v dané chvíli cítí a co mu vyhovuje. Je to proto, že každý z nás je jiný, každý je vnímavý na něco jiného a to, co jednomu dělá dobře, jinému nemusí udělat totéž.

Příklad z praxe, jak se dá hledat příčina i řešení :

Maminka hledá příčinu zdravotních problémů syna (13 let), který před rokem prodělal boreliózu, ale od té doby je stále unavený a již několikrát po sobě se mu neustále vrací rýma a „lehká“ nachlazení se zvýšenými teplotami. Lékař doporučuje další léky a antibiotika, ale to matka už nechce a hledá jiné řešení. Maminka tuší, že po opakovaných ATB a „klasické“ chemické léčbě došlo k velkému překyselení organismu a má „podezření“ i na přemnožené mikroorganismy nebo „nějakého parazita“. Dokonce zvažuje vyčištění organismu detoxikací nebo eventuelně i antiparazitiky. Nicméně po zralé úvaze přichází ke konzultaci a měření na přístrojích.

První měření děláme na přístroji AUREOLA https://v-laska.com/bio-fotonova-holografie/

kde mimo jiné zjišťujeme výrazně zvýšenou aktivitu jater, ledvin, některých částí střeva a sníženou aktivitu imunitního systému. To znamená, že v těle aktivně probíhá „nějaký proces“, do kterého jsou zapojeny čisticí orgány těla, ale zároveň dochází k výraznému poklesu imunity – proto náchylnost k opakovaným onemocněním a únava.

Zjistíme mimo jiné, jak výraznou, dokonce zásadní roli v tomto procesu hraje psychika dítěte. Najdeme souvislosti s tím, co chlapec před několika lety prožil a jakou „stopu“ to zanechalo v jeho dalším – především vnitřním – životě, což bezprostředně ovlivňuje jeho fyzický stav.

Závěr – kromě mnoha dalších zjištění ( zejména co je skutečně primární příčinou oslabování organismu a co s tím) – je ten, že „preventivně“ v této fázi „nasadit“ antiparazitika nebo detoxikaci by nebylo rozumné, protože to by mohlo ještě víc zatížit orgány – játra, ledviny, trávicí trakt a to by následně oslabilo tělo dítěte ještě víc.  Kromě toho je potřeba zjistit, zda skutečně jde o určité mikroorganismy či ne.

Maminka se objednává se synem na měření na přístroji IMAGO 530 https://v-laska.com/na-frekvenci-zdravi/

Zvýšená aktivita v orgánech játra, ledviny, střevo – se potvrzuje. Přístoj měří i řezy tkáněmi a jde ve „zkoumání“ těla do hloubky. Mimo jiné jsou u chlapce skutečně naměřeny určité hodnoty mikroorganismů, které v těle dítěte páchají škody. Začíná dávat smysl, proč se objevuje občas i zvýšená teplota.

Po analýze výsledků měření a společné úvaze  volíme řešení metodou BRT (biorezonance), protože detoxikační či antiparazitické přípravky by mohly ještě víc zatížit trávicí trakt a čisticí orgány už i tak oslabeného dětského těla.

Po absolvování několika „sezení“ s frekvencemi, které jsou přesně nastaveny na určitý patogen a které se daným mikroorganismům rozhodně „nelíbí“, protože nejsou v souladu s jejich „životem“, je chlapec ve velmi krátké době již bez potíží.

Samozřejmě i v tomto případě je potřeba lehká úprava stravy a podpora čištění těla, ale řešení je velmi šetrné. V souladu také s výsledky na přístroji Aureola se rodiče snaží změnit některé „návyky chování“ v rodině,  a ta je nyní víc otevřená a vnímavá vůči synovi, který její pozornost momentálně zoufale potřebuje, ale jinak, než tomu bylo dosud.

Po několika týdnech provádíme kontrolní měření, tentokrát již bez nálezu.

Výsledek je „viditelný“ – chlapec je plný života, zlepšily se i jeho školní výsledky, má zájem o sport i kamarády. Nevykazuje již žádné známky únavy ani nemoci. Díky této zkušenosti se změnila celkově i „atmosféra“ v rodině, ke spokojenosti všech.

 

 

 

Nový Kurz

Šišinka – brána vědomí

Techniky probuzení a aktivace šišinky mozkové

„Šišinka“ bude 2denní – víkendový – intenzivní kurz, jako vždy plný informací, ale hlavně meditací a několika zajímavých technik, které využijeme k rychlejšímu probuzení a aktivaci šišinky mozkové – epifýzy.